Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Guilty Pleasure 7.album decenije

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
*Little Miss Obsessive*
Admin
Admin
*Little Miss Obsessive*


Broj poruka : 1092
Godina : 28
Lokacija : Spotlight
Tvoje ime : Sara
Koliko volite Vanessu :
Guilty Pleasure 7.album decenije Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Guilty Pleasure 7.album decenije Right_bar_bleue

Points : 1164
Datum upisa : 03.03.2009

Guilty Pleasure 7.album decenije Empty
PočaljiNaslov: Guilty Pleasure 7.album decenije   Guilty Pleasure 7.album decenije EmptyUto Dec 22, 2009 7:07 pm

Guilty Pleasure 7.album decenije Ashley-tisdale-guilty-pleasure-300
Iako nijedan od njena dva singla sa aktuelnog albuma "Guilty Pleasure" nije dospio u top 50.na Bilboard listi,posjetioci Bilboard sajta su ga proglasili 7.najboljim albumom u ovoj deceniji.Na albumu se nalaze vecinom pjesme o raskidu,a pjesma "How Do You Love Someone" govori o djevojci ciji su roditelji razvedeni.U prvoj nedjelji prodaje album je dospio na 12.mjesto Bilboard Hot 100 liste,za razliku od njenog prvjenca "Headstrong" koji je bio na 6.mjestu i u prvoj nedjelji se prodalo duplo vise primjeraka.Nazalost,ni jedan CD od Vanesse se nije plasirao,ali...VISE SRECE DRUGI PUT...Smile
Nazad na vrh Ići dole
GossipGirl
Mod
Mod
GossipGirl


Broj poruka : 474
Lokacija : With my BFF Vanessa
Tvoje ime : Natasa Tomic
Koliko volite Vanessu :
Guilty Pleasure 7.album decenije Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Guilty Pleasure 7.album decenije Right_bar_bleue

Points : 520
Datum upisa : 07.08.2009

Guilty Pleasure 7.album decenije Empty
PočaljiNaslov: Re: Guilty Pleasure 7.album decenije   Guilty Pleasure 7.album decenije EmptyUto Dec 22, 2009 8:48 pm

Wow svaka chst bash mi je drago zbog nje ali mi je zao Nesse
Nazad na vrh Ići dole
http://rnadal4ever.forumotion.net
*Little Miss Obsessive*
Admin
Admin
*Little Miss Obsessive*


Broj poruka : 1092
Godina : 28
Lokacija : Spotlight
Tvoje ime : Sara
Koliko volite Vanessu :
Guilty Pleasure 7.album decenije Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Guilty Pleasure 7.album decenije Right_bar_bleue

Points : 1164
Datum upisa : 03.03.2009

Guilty Pleasure 7.album decenije Empty
PočaljiNaslov: Re: Guilty Pleasure 7.album decenije   Guilty Pleasure 7.album decenije EmptyUto Dec 22, 2009 8:52 pm

Da i meni je drago mislim tu su bas velika muzicka imena,ali dobro bice Nessa na nekoj drugoj listi Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
vanessa fan
Postaješ njen fan!
Postaješ njen fan!
vanessa fan


Broj poruka : 228
Godina : 28
Lokacija : beograd
Tvoje ime : Tamara
Koliko volite Vanessu :
Guilty Pleasure 7.album decenije Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Guilty Pleasure 7.album decenije Right_bar_bleue

Points : 232
Datum upisa : 03.12.2009

Guilty Pleasure 7.album decenije Empty
PočaljiNaslov: Re: Guilty Pleasure 7.album decenije   Guilty Pleasure 7.album decenije EmptyPon Feb 22, 2010 2:09 pm

au,drago mi je zbog Ash ali zao zbog nase Nesse
Nazad na vrh Ići dole
~Jovana-Vanessa Hudgens~
Mod
Mod
~Jovana-Vanessa Hudgens~


Broj poruka : 473
Godina : 26
Lokacija : U shoppingy sa Vanessom!
Tvoje ime : Jovana
Koliko volite Vanessu :
Guilty Pleasure 7.album decenije Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Guilty Pleasure 7.album decenije Right_bar_bleue

Points : 509
Datum upisa : 07.07.2009

Guilty Pleasure 7.album decenije Empty
PočaljiNaslov: Re: Guilty Pleasure 7.album decenije   Guilty Pleasure 7.album decenije EmptyPon Feb 22, 2010 3:17 pm

vanessa fan ::
au,drago mi je zbog Ash ali zao zbog nase Nesse
da Smile Sad xD
Nazad na vrh Ići dole
http://zacivanessa.forumotion.com
Sponsored content





Guilty Pleasure 7.album decenije Empty
PočaljiNaslov: Re: Guilty Pleasure 7.album decenije   Guilty Pleasure 7.album decenije Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Guilty Pleasure 7.album decenije
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Omiljeni album

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: High School Musical :: Ashley Tisdale - Sharpay Evans-
Skoči na: