Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Monique na NNACP Pozorisnim nagradama

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
*Little Miss Obsessive*
Admin
Admin
*Little Miss Obsessive*


Broj poruka : 1092
Godina : 28
Lokacija : Spotlight
Tvoje ime : Sara
Koliko volite Vanessu :
Monique na NNACP Pozorisnim nagradama Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Monique na NNACP Pozorisnim nagradama Right_bar_bleue

Points : 1164
Datum upisa : 03.03.2009

Monique na NNACP Pozorisnim nagradama Empty
PočaljiNaslov: Monique na NNACP Pozorisnim nagradama   Monique na NNACP Pozorisnim nagradama EmptyUto Sep 22, 2009 2:04 pm

Monique na NNACP Pozorisnim nagradama Monique-coleman-naacp-theatre-awards

Monique Coleman je izgledala divno kada je dosla na 19. NAACP Pozorisna nagrade koje su odrzane u DGA Pozoristu u Zapadnom Hollywood-u ponedjeljak vece (31.avgust).

Bivsa pametnica iz HSM serijala se pojavila tokom jucerasnje ceremonije. Monique je tesko nasla savrsenu haljinu za ovu priliku. Prije toga je napisala na svom twiteru: “Moram da prosetam svog psa, a onda da nadjem savrsenu haljinu za NAACP nagrade 31.avgusta. Pojavicu se. Idem na rucak sa mojim drugom Jasonom Williamsom, a onda idemo u kupovinu haljine…oni ima ukusa za modu.”

MoMo je poslije dva sata nastavila, “Nije mi se posrecilo na Beverly Centeru. Jos nisam imala srece sto se tice haljine…stala sam da pojedem sushi. Pojela sushi…opet trazim haljinu. Kupovina haljine mi je oduzela cio dan, ali sam na kraju nasla nesto sa cim sam zadovoljna.”


Sta mislite?
Da li vam se svidjela haljina?
Kako je MoMo izgledala?
Nazad na vrh Ići dole
ѕcαη∂αℓιcισυѕ
Glavni admin
Glavni admin
ѕcαη∂αℓιcισυѕ


Broj poruka : 2971
Godina : 27
Lokacija : L.A
Tvoje ime : Ema
Koliko volite Vanessu :
Monique na NNACP Pozorisnim nagradama Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Monique na NNACP Pozorisnim nagradama Right_bar_bleue

Points : 3833
Datum upisa : 02.03.2009

Monique na NNACP Pozorisnim nagradama Empty
PočaljiNaslov: Re: Monique na NNACP Pozorisnim nagradama   Monique na NNACP Pozorisnim nagradama EmptyUto Sep 22, 2009 10:50 pm

Pa haljina nije savrsena
ali vazno da se njoj svidja
samo mi je krivo sto i ona nije uspesna kao Nessa,Ash ili Zac
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vanessa-serbia.org
GossipGirl
Mod
Mod
GossipGirl


Broj poruka : 474
Lokacija : With my BFF Vanessa
Tvoje ime : Natasa Tomic
Koliko volite Vanessu :
Monique na NNACP Pozorisnim nagradama Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Monique na NNACP Pozorisnim nagradama Right_bar_bleue

Points : 520
Datum upisa : 07.08.2009

Monique na NNACP Pozorisnim nagradama Empty
PočaljiNaslov: Re: Monique na NNACP Pozorisnim nagradama   Monique na NNACP Pozorisnim nagradama EmptySre Sep 23, 2009 7:36 pm

Ni meni se ne svidja haljina ali je lijepo st se pojavila....
Nazad na vrh Ići dole
http://rnadal4ever.forumotion.net
*Little Miss Obsessive*
Admin
Admin
*Little Miss Obsessive*


Broj poruka : 1092
Godina : 28
Lokacija : Spotlight
Tvoje ime : Sara
Koliko volite Vanessu :
Monique na NNACP Pozorisnim nagradama Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Monique na NNACP Pozorisnim nagradama Right_bar_bleue

Points : 1164
Datum upisa : 03.03.2009

Monique na NNACP Pozorisnim nagradama Empty
PočaljiNaslov: Re: Monique na NNACP Pozorisnim nagradama   Monique na NNACP Pozorisnim nagradama EmptySre Okt 07, 2009 3:53 pm

Pa znam...ipak nije losa ova haljina...mislim po meni je katastrofa ali za njenu figuru je dobra....
Nazad na vrh Ići dole
Sanja 10
Znaš nešto o Nessi!
Znaš nešto o Nessi!
Sanja 10


Broj poruka : 174
Lokacija : Teslic-Republika Srpska
Tvoje ime : Sanja
Koliko volite Vanessu :
Monique na NNACP Pozorisnim nagradama Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Monique na NNACP Pozorisnim nagradama Right_bar_bleue

Points : 185
Datum upisa : 02.10.2009

Monique na NNACP Pozorisnim nagradama Empty
PočaljiNaslov: Re: Monique na NNACP Pozorisnim nagradama   Monique na NNACP Pozorisnim nagradama EmptySre Okt 07, 2009 8:45 pm

nek' je ona srecna i zadovljna...ona je prelijepa,a haljina bas i neije nesto,ali sta se moze
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Monique na NNACP Pozorisnim nagradama Empty
PočaljiNaslov: Re: Monique na NNACP Pozorisnim nagradama   Monique na NNACP Pozorisnim nagradama Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Monique na NNACP Pozorisnim nagradama
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Monique Coleman Launches Official Website
» Šta mislite o Monique?
» Monique Coleman is Zom-Beyonce!
» Monique ce se konacno pojaviti u nekom filmu
» Monique Coleman: AFI Fest With Kenny Ortega

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: High School Musical :: Monique Coleman - Taylor McKessie-
Skoči na: